Ürün Detay

%7

Siemens SN236W00JT A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi

236w00 /
ÜCRETSİZ KARGO!!!
3.059,00 TL 3.298,90 TL

KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Siemens SN236W00JT iQ300 A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi

Siemens SN236W00JT iQ300 A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi paslanmaz çelik iç haznesi ve yüksek enerji verimliliği sayesinde aile bütçenizi korumayı hedefliyor. Firma tarafından geliştirilen Machine Care fonksiyonu, makinenizi kullanım sonucu meydana gelen kireç ve yağlı kalıntılarından arındırırken aynı zamanda ömrünü de uzatıyor. Çalışırken ürettiği ses seviyesi yalnızca 48 desibel olan Siemens SN236W00JT iQ300 A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi, kalabalık apartman dairelerinde yaşayan kullanıcılar için büyük avantaj sağlıyor. Özgün çizgilerle ve benzersiz özelliklerle donatılmış Siemens SN236W00JT iQ300 A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi hijyen konusunda hassas olan tüketicilerin gözdesi olmaya devam ediyor.
 
Üstün Performans Sağlayan Özellikler
 
-1 saat süren "1h 65°C programı’’ yüksek sıcaklıkta üstün temizlik performansı sağlıyor.
-"IntensiveZone’’ programı, yüksek püskürtme basıncı ve bu sayede makinede oluşan yüksek sıcaklık alanı sayesinde ağır yağlı tencere ve tavalarınızı temizlerken aynı anda üst bölmede yer alan hassas cam araç gereçlerinizi de temizleme opsiyonu tanıyor.
-"VarioSpeed’’ modunda yarı yarıya kısalan program süresince kullanıcılara mükemmel yıkama ve kurutma performansı sunuluyor.
-Dilediğiniz şekilde yüksekliğini ayarlayabileceğiniz Varioflex sepetler ve katlanan esnek teller sayesinde ekstra hacim kazanmanız mümkün kılınıyor.
 
Performans ve Tüketim Değerleri
 
• Program Sayısı: 6 adet
• Yıkama Kapasitesi: 12 kişilik
• Enerji Sınıfı: A+
• Ürün Boyutları (Y x G x D): 84.5 x 60 x 60 cm
• Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 290 kWh
• Su Tüketimi (lt/program): 12
• Ses Seviyesi (dB): 48 dB
 
Enerji Tasarrufu Sağlayan Özellikler
 
Yıkama esnasında kullanılan suyun sertlik ve sıcaklık derecesini ayarlama imkan tanıyan "AquaSensör opsiyonu’’ bulaşıklarınızda biriken kirli ve yağlı artıkların türüne göre yıkama işleminin süresini belirliyor. Enerji sarfiyatını azaltan bu sistem, cihazınızda yer alan kirli yük miktarına uygun bir yıkama planlıyor ve bu sayede daha az bulaşık için çok daha az su ve elektrik enerjisi kullanılmış oluyor. Yıkama performansını artırmak için özel olarak geliştirilen "Glass Care’’ sistemine sahip Siemens SN26L282TR iQ500 A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi, yıkama esnasında meydana gelen sıcaklık dalgalanmalarının önüne geçerek porselen, kristal kadeh gibi hassas cam eşyalarınızın zarar görmeden üstün hijyen standartlarına ulaşmasını sağlıyor.
 
Dayanıklı ve Sessiz Motor Teknolojisi
 
Seçilen tüm programlarda aynı performans düzeyinde en hijyenik sonuçları almayı garanti eden Siemens SN236W00JT iQ300 A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi IQdrive motoru sayesinde sessiz ve oldukça ekonomik bir temizlik performansı sunuyor. Siemens kullanıcıları için özel olarak geliştirilen bu teknoloji, motor kaynaklı sorunları minimuma indirirken ürünün ömrünü de uzatıyor. Cihazda yer alan "Çoklu su koruması’’ üründe meydana gelebilecek olan her türlü su hasarına karşı koruma sağlıyor.
 
Ürün kutusunda yer alan kurulum ekipmanlarının yanı sıra garanti belgesi ve kullanım kılavuzu da yer alıyor.
 
Geniş Alan Yaratan Esnek Sepet Sistemi
 
Kullanıcısına daha fazla alan yaratmak amacıyla esnek malzemeden üretilen "VarioFlex sepetler’’ sayesinde Siemens SN236W00JT iQ300 A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi tek seferde 12 kişilik servis takımını temizliyor. Özel tasarımıyla kullanıcısına sunulan 3 katlı RackMatic opsiyonu ise klasik modellerde yer alan sabit sepet sistemini ortadan kaldırıp daha fazla alan yaratma seçeneği sunuyor. Sepetlerde yer alan mandal sistemine basıldığı zaman alt ve üst sepetin yüksekliği kolay bir şekilde ayarlanabiliyor. İhtiyacınıza göre ayarlanan sepet yüksekliğinin yardımıyla büyük tencerelerinizi makinenize yerleştirmek sorun olmaktan çıkıyor.
 
Türkiye’nin Siemens’i
 
Türkiye’deki ilk telgraf düzeneğini 1856 yılında kuran Siemens, 160 yıldır aynı hızda teknolojik değişimler yaratmaya devam ediyor. Her daim tüketicinin ihtiyaçlarını düşünerek çözümler sunan Siemens, yarattığı özgün tasarımlar sayesinde kullanıcılarının gönlünü fethetmeyi sürdürüyor.


Performans ve Tüketim Değerleri

kapasite: 12 kişilik

Enerji sınıfı: A+

Test referans programı: Eko 50°C. Yıllık ortalama 280 yıkamada 290 kWh enerji tüketimi

Eko 50°C programında: enerji tüketimi 1.02 kWh

Off modunda enerji tüketimi: 0.1 W / 0.1 W

​Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 3360litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.

Eko 50 programında su tüketimi: 12 l

Kurutma performansı: A

Bu bilgiler ​Eko 50 programı için geçerlidir. Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.

Eko 50 program süresi: 210 dakika

Automatik kapanma öncesi süre: 0 dakika

Ses seviyesi:48 dB(A) re 1 pW

Program / Opsiyonlar

6 program:

Yoğun 70 °C,

Auto 45-65 °C,

Eko 50 °C,

Power 55' 65 °C,

Hızlı 45 °C,

Ön Yıkama

3 ek opsiyon: VAS, intensiveZone, Ekstra Hijyen

Makine Bakımı (Machine Care)

4 ayrı yıkama sıcaklık derecesi

Yıkama Teknolojisi ve Sensörler

jetMatic hidrolik sistem

dosageAssist

iQdrive BLDC Motor teknolojisi

AquaSensor, Yük sensörü

Deterjan otomatiği (auto3in1)

dönüşümlü yıkama tekniği

yenileme elektroniği

3 kademeli filtre sistemi

Sepetler

Sepet Tipi: Vario sepetler

gümüş renkli XXL sepetler

Yüksekliği ayarlanabilir üst sepet (3-katlı rackMatic)

Katlanır raf, üst sepette: 2

Katlanır raf, alt sepette: 4

Ekran ve Kullanım

Güvenlik

servoKilit

tuş kilidi

Bardak koruma teknolojisi

Diğer Bilgiler

Maksimum giriş suyu derecesi: 25 °C

Kazan malzemesi:Paslanmaz Çelik

Ürün ölçüleri (YxGxD): 84.5 x 60 x 60 cm