Ürün Detay

Siemens SN235W00NT A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

235w00n /
İZMİR ŞEHİR MERKEZİNE AYNI GÜN TESLİMAT*TÜM TÜRKİYE'YE ÜCRETSİZ KARGO


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Siemens SN235W00NT A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi

Bulaşıklarınızdaki zorlu kirler, yağ ve yemek kalıntıları artık sorun olmaktan çıkıyor. Ekstra hijyen opsiyonuyla en zorlu bulaşıkları bile mükemmel şekilde temizleyen Siemens SN235W00NT A+ 5 programlı bulaşık makinesi, hassas ve güvenli bir temizlik sağlarken zamanınız da size kalıyor. En iyi temizlik, en iyi kurutma ve mükemmel parlaklık performansını bir arada sunan bulaşık makinesiyle, bulaşık yıkamak keyifli hale geliyor.

Mükemmel Temizlik Gücünü Keşfedin

- Makinenizi kireç ve yağ kalıntılarında arındıran Machine Care (makine temizlik) fonksiyonu, bulaşık makinenizin her daim temiz kalmasını sağlayarak kullanım ömrünü uzatıyor.

- VarioDrawer ile ekstra doldurma kapasitesi sunan ürün; çatal bıçak takımı, küçük mutfak aletleri, espresso bardakları için daha fazla alan açarak bulaşıkları yerleştirme kolaylığı sağlıyor.

- Bulaşık makinesinde bulunan ekstra hijyen opsiyonu sayesinde; yıkama süresince bulaşıklar daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutuluyor ve böylelikle üst düzey temizlik sağlanıyor.

- Özen gerektiren cam bulaşıklar için makineden bulunan Cam 40 °C döngüsü, düşük ısıda camları özenle ve derinlemesine temizliyor.

- VarioFlex sepetler sayesinde bulaşık makinesi kolayca ve esnekçe doldurulabiliyor.

- Makinede bulunan HygienePlus fonksiyonu ile son durulama sırasında ısı yaklaşık 10 dakika boyunca 70°C'de sabit tutuluyor ve böylelikle bakteri ve mikropların %99,99'u ortadan kaldırılıyor.

- Çoklu su koruması sistemi, su hortumunda hasar veya makinede bir sızıntı gibi her türlü su hasarına karşı makinenizi koruyor.

Daha Az Su Tüketimiyle Daha Çok Bulaşık Yıkama

Program Sayısı: 5

Yıkama Kapasitesi: 13 kişilik

Enerji Sınıfı: A+

Ürün Boyutları (YxGxD): 85x60x60 cm

Yıllık Enerji Tüketimi (kWh): 1,30

Su Tüketimi (lt/program): 9.5

Ses Seviyesi (dB): 50

Bulaşıklar Ona, Zaman Size Kalsın

Siemens SN235W00NT A+ 5 programlı bulaşık makinesi, zorlu bulaşıkları hızla ve kolaylıkla temizleyerek zamandan tasarruf sağlıyor. Aynı zamanda kolayca ayarlanabilen üç kademeli üst sepet yüksekliği sayesinde daha fazla bulaşığa yer açılıyor. Böylelikle büyük tencereler ve tabaklar söz konusu olduğunda; makineyi doldurma ve boşaltma daha rahat hale geliyor. Üç çekmeceli makinenin katlanabilir mandalları da makineyi doldurma sırasında esneklik sağlıyor. Ek olarak iki sepetteki saplar çekişi daha kolay hale getiriyor. 10 yıl garantili paslanmaz çelik taban ve iç haznesiyle Siemens SN235W00NT A+ 5 programlı bulaşık makinesi, sahip olduğu iQdrive motor ile verimli, dayanıklı ve sessiz bir çalışma performansı sunuyor. Size de zorlu bulaşıklarınız kolaylıkla temizlenirken; size kalan zamanın ve sessizliğin keyfini çıkarmak kalıyor.

Çığır Açan Marka Siemens

100 yıldan bu yana yenilikçi ve teknolojik çözümleriyle fark yaratan marka; her ihtiyaca yönelik ürünleriyle evlerde yerini almaktadır. Evlerde devrim yaratan teknolojide ürünler sunan Siemens, tüketici ihtiyaçlarını göz önüne alarak yaşamı daha kolay ve verimli hale getiren ürünler sunmaktadır. Markanın ürün gamında; bulaşık makineleri, çamaşır makineleri, ocaklar, fırınlar, buzdolapları, elektrik süpürgeleri ve ütüler gibi hayatı kolaylaştıran birçok seçenek yer almaktadır.

Kolay ve Etkili Kullanım

Deterjan bölmesine temizleme tabletini yerleştirdikten sonra bulaşıklarınızın yoğunluğuna uygun olan 5 programdan (Yoğun 70 °C, Eko 50 °C, Glass 40 °C, Hızlı 65 °C, Hızlı 45 °C) birini seçip start tuşuna bastıktan makineniz kolaylıkla çalışmaya başlıyor. DossageAssist sayesinde makinenizdeki su jeti hızlıca tableti çözüyor. Deterjan tüm makineye eşit bir şekilde dağıtılarak sizin için en iyi yıkama sonuçları garanti ediliyor. Makinede ayrıca başlama zamanını erteleme özelliği, kalan zaman göstergesi, eksik tuz ve LED’li parlatıcı göstergesi de bulunuyor.


Siemens SN235W00NT A+ 5 Programlı Bulaşık Makinesi Taban Kısmı Çelik 3 Katlı Siemens Türkiye GarantiliMachine Care özelliğine sahip VarioDrawer 3. çekmeceli bulaşık makinesi ile mükemmel temizlikMachine Care (makine temizlik) fonksiyonu makinenizi kireç ve yağ kalıntılarından arındırır, ömrünü uzatır.VarioDrawer: Çatal bıçak takımı, küçük mutfak aletleri ve espresso bardakları için daha fazla alan.Ekstra Hijyen Opsiyonu: Yıkama süresince bulaşıklar daha uzun süre yüksek sıcaklığa tabi tutularak üst düzey temizlik sağlanır.Bardak 40° programı ile en iyi temizlik, en uygun kurutma ve mükemmel parlaklık için hassas yıkama.Performans ve Tüketim Değerleri Kapasite: 13 kişilikEnerji sınıfı: A+Test referans programı: Eko 50°C. Yıllık ortalama 280 yıkamada 294 kWh enerji tüketimiEko 50°C programında: enerji tüketimi 1.03 kWhOff modunda enerji tüketimi: 0.1 W / 0.1 W​Eko 50 programında yıllık su tüketim değeri: 2660 litre (standart: 280 yıkama). Gerçek tüketim kullanıma bağlı olarak değişebilir.Eko 50 programında su tüketimi: 9.5 lKurutma performansı: ABu bilgiler ​Eko 50 programı için geçerlidir. Bu programda normal seviyede kirlenmiş bulaşıklar enerji ve su tüketimi açısından en verimli şekilde yıkanır.Eko 50 program süresi: 210 dakikaOtomatik kapanma öncesi süre: 0 dakikaSes seviyesi:50 dB(A) re 1 pWProgram/Opsiyonlar 5 Programlı:Yoğun 70 °C,Eko 50 °C,GLAS 40 °C,Hızlı 65 °C,Hızlı 45 °C2 Opsiyon: Yarım Yük, hijyenEkstraMakine Bakımı (Machine Care)5 ayrı yıkama sıcaklık derecesiYıkama Teknolojisi ve Sensörler jetMatic hidrolik sistemdosageAssistiQdrive BLDC Motor teknolojisiYük sensörüDeterjan otomatiği (auto3in1)Yenileme elektroniğiPerformans Kalan zaman göstergesiPanel ışıkları: mavi / beyazBaşlama zamanını erteleme özelliği: 1-24 saatEksik tuz göstergesiLED'li parlatıcı göstergesiSepetler Sepet Tipi: VarioFlex sepetlerGümüş renkli XXL sepetlerYüksekliği ayarlanabilir üst sepet (3-katlı rackMatic)Katlanır raf, üst sepette: 2Katlanır raf, alt sepette: 4Üst sepette 2 adet fincan rafıDiğer Bilgiler Su baskınlarına karşı çoklu su koruma sistemiMaksimum giriş suyu derecesi: 25 °CTuş kilidiKazan malzemesi:Paslanmaz ÇelikservoKilitBardak koruma teknolojisiÜrün ölçüleri (YxGxD): 84.5 x 60 x 60 cm

 
 
 
 
 
 
Derinlik (cm) 60
Enerji Sınıfı A+
Genişlik (cm) 60
Kapasite 13 Kişilik
Kullanım Şekli Solo
Program Sayısı 5
Renk Beyaz
Ses Seviyesi (dB) 50
Su Tüketimi (lt/program) 9.5
Yıllık Enerji Tüketimi (kWh) 1,30
Yükseklik (cm) 85