Ürün Detay

LG F4J6TMP0W A+++ 1400 Devir 8 kg / 5 kg Kurutmalı Çamaşır Makinesi

/
4J6 /
ÜCRETSİZ KARGO!!!
3.950,00 TL

KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Lütfen yetkili servisten önce ürün ambalaj ve kutusunu açmayınız. Yetkili servis gelmeden kutuyu açmanız durumunda ürün garanti dışı kalacaktır.

Smart Diagnosis ve NFC Tag On gibi akıllı fonksiyonlar sayesinde beyaz eşya kullanımında devrim yaratan LG, kullanıcılarına maksimum konfor ve pratik çözümler sunuyor. Meydana gelen arızayı kolayca tanılayan ve LG Müşteri Hizmetleri Yardım Hattı aracılığı ile çözüm üreten Smart Diagnosis, en hızlı ve en kolay çözüm yolu olmayı başarıyor. Çamaşır makinesine yeni yıkama programları indiren Tag On uygulaması ise her yıl güncellenen 20 adet program sayesinde teknolojinin en yeni özelliklerini yakalamanızı sağlıyor. Her detayı ile sıra dışı kullanım seçenekleri yaratan LG F4J6TMP0W A+++ 8 kg Yıkama / 5 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi sayesinde siz de baştan sona ayrıcalıklı bir deneyim yaşayabilirsiniz. 

Tüm Kumaşlar İçin İdeal Yıkama Programları 

 • Çamaşır makinesinin kazanını 6 farklı şekilde döndüren ve kumaş türü için en ideal temizliği sunan 6 Motion Direct Drive teknolojisi, en hassas kıyafetlerinize dahi gerekli özeni gösteriyor. Dövme, filtreleme, döndürme, çalkalama, çitileme ve hassas çevirme hareketleri ile ultra temizlik sağlarken hassas koruma sayesinde kıyafetlerinizi çok daha uzun ömürlü olarak kullanabilirsiniz. 
 • Inverter Direct Drive teknolojisi ile geliştirilen çamaşır makinesi motoru, kayış veya kasnak düzeneği olmadan tasarlandığı için sarsıntıyı ve gürültüyü büyük oranda azaltıyor. Direkt olarak kazana monte edilmiş motor sayesinde aşınma ve yıpranma oranı minimuma indirilerek kullanım ömrü maksimum düzeye çıkıyor. 10 yıl motor ve parça garantisi ile güvenilirliğini kanıtlayan LG çamaşır makinesine sahip olabilir, uzun yıllar güçlü ve dayanıklı performansın tadını çıkarabilirsiniz.
 • Eklemeyi unuttuğunuz çamaşırları program başlamış olsa dahi hızlıca eklemek için Pause düğmesine basmak yetiyor. Hassas, Pamuklu, Karışık, Hızlı veya diğer çalışma programlarından hangisini seçmiş olursanız olun, yıkamayı tek tuş ile durdurarak kapağı yaklaşık 3 saniye içerisinde açabilirsiniz. 
 • 8 kilogramlık geniş yıkama kapasitesi ile tüm aile bireylerinin çamaşırlarını tek seferde yıkama imkanı sunan LG A+++ çamaşır makinesi, aynı zamanda 5 kilogramlık kurutma kapasitesi ile tüm ihtiyacınızı karşılıyor. 
 • A+++ enerji verimliliği sınıfında yer alan çamaşır makinesi modeli, hem çevreyi hem de kullanıcıların bütçesini korumayı başarıyor. Yıllık enerji ve su tüketimini büyük oranda azaltan LG A+++ çamaşır makinesi ile faturalarınızı kontrol altına alabilirsiniz. 

Gelişmiş Teknik Özellikler 

 • Yıkama Kapasitesi: 8 kg 
 • Kurutma Kapasitesi: 5 kg 
 • Enerji Sınıfı: A+++  
 • Devir Hızı: 1400    
 • Ürün Boyutları (Y x G x D): 85 x 60 x 56 cm       
 • Ek Özellikler: Hızlı Yıkama, Zaman Erteleme, Ön Yıkama 
 • Motor Türü: 6 montion Direct Drive 

Alışılmışın Dışında Çamaşır Makinesi Tasarımı 

Garanti belgesi, kolay kurulum ve detaylı kullanım kılavuzu ile birlikte satışa sunulan LG çamaşır makinesi, kaliteli ve dayanıklı tasarımı ile en çok tercih edilen modellerden biri oluyor. Güçlü tasarım özelliklerine ek olarak zarif ve estetik görünüme sahip cihaz, bulunduğu ortama modern bir şıklık katıyor. 

Teknoloji Lideri Firma: LG 

Dünya çapında kısa sürede geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşan LG, hem satış öncesinde sunduğu profesyonel danışmanlık hizmeti hem de satış sonrası teknik destek imkânı ile kullanıcıların güvenini kazanmış markalar arasındaki yerini alıyor. Kurulduğu günden bugüne dek çok sayıda ürün tasarımı ile hizmetlerini sürdüren lider teknoloji firması, güçlü ve güvenilir cihaz modelleri sayesinde teknoloji pazarına yön veren firmalardan biri olarak görülüyor. 

Geniş Yıkama ve Kurutma Kapasitesi 

Çok sayıda yıkama programı ile hemen her kumaş türü için üstün leke çıkarma performansı sergileyen LG F4J6TMP0W A+++ 8 kg Yıkama / 5 kg Kurutma 1400 Devir Çamaşır Makinesi, aynı zamanda geniş kurutma kapasitesi ile kullanıcıların tüm beklentilerini karşılamayı başarıyor. Siz de bu güçlü tasarıma sahip olabilir,  ihtiyaç duyduğunuz tüm performans özelliklerini bir arada bulabilirsiniz. 

 
 
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 56
Ek Özellikler Hızlı Yıkama, Ön Yıkama, Zaman Erteleme
Enerji Sınıfı A+++