Ürün Detay

Electrolux EN5284KOW A+ Kombi No-Frost Buzdolabı

5284 /
ÜCRETSİZ KARGO!!!
4.499,00 TL

KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Electrolux EN5284KOW A+ 520 lt No-Frost Buzdolabı

Electrolux EN5284KOW A+ 520 Lt No Frost buzdolabı çift kapılıdır. Alt kısımda daha az kullanılan dondurucu bölme yer alırken üst alanda soğutucu özellikli dolap bulunmaktadır. Solo buzdolabı kategorisinde yer alan ürün, hem aileler hem de yalnız yaşayanlar için idealdir. Az yerde verimli kullanım arayanların seçimi olan tasarım iç raf sistemi ile öne çıkar. Beyaz rengi ile temizliği yansıtır. Üst kapakta yer alan kontrol paneli üzerinden hem dondurucu hem de soğutucu kısımların ayarı yapılabilir. Farklı ısı ayarları ve mod seçenekleri sayesinde kullanıcılar ihtiyaçlarına yönelik özellikleri cihazda bulabilir. 

Saklama için Daha Fazla Alan 

 • Electrolux EN5284KOW buzdolabı, XL boyutuyla geniş kullanım alanı vadeder. Benzersiz tasarımı ile daha fazla yiyecek muhafaza etmeye izin veren model, gıdaların düzgünce yerleştirilmesi için düzen sağlar. İç raflar kullanışlı özelliği ile verimli saklamayı mümkün kılar. 
 • Buzdolabının kontrol alanı şık ve beyaz aydınlatma sistemi ile aydınlanır. LCD ekran üzerinde buzdolabının soğukluk derecesi, dondurma ayarı belirlenir. Kullanıcılar panel üzerinden rahatlıkla diledikleri ayarı gerçekleştirebilir. Buzdolabının kapısı belli bir süre açılmadığında enerji tasarrufu devreye girer ve ekran aydınlatması otomatik olarak kapanır. 
 • Buzdolabının içinde LED aydınlatma kullanılır. Daha net görüş ve ekstra tasarruf sağlayan LED sistem sıradan ampullerdan daha şık bir görünüm ve daha az enerji sarfiyatı sağlar. 
 • Buzdolabının Super Cool ve Super Freze fonksiyonları hızlı soğutma ve dondurma görevlerini yerine getirir. Tatil modu buzdolabının uzun süre kullanılmayacağı durumlarda devreye alınarak enerji kullanımını sınırlandırır. Buzdolabının kapağı açık kaldığında dolap kullanıcıları uyararak soğutmanın sağlıkla gerçekleşmesi için kapının kapanması gerektiğini hatırlatır. 
 • İç raflar camdır. Temperli ve dayanıklı olan raflar ağır yiyecekleri ve kapları bile sorunsuz taşır. 
 • Ayrılan dondurucu ve soğutucu alanlar sayesinde yiyeceklerin kokuları birbirine karışmaz. Sağlıklı muhafaza için gerekli olan şartlar buzdolabının bölmeli yapısı ile sağlanır. Daha hijyenik ve konforlu muhafaza Electrolux ile mümkündür. 

Sağlıklı Yiyecekler için Özel Seçim 

 • Ürün Tipi : Çift Kapılı
 • Enerji Sınıfı : A+
 • Brüt Hacim : 520 Lt
 • Dondurucu Kısım Hacmi : 120 Lt 
 • Ses Seviyesi : 43 dB
 • Yıllık Enerji Tüketimi : 383 kWh
 • Ürün Boyutları (YxGxD) : 175.6 x 79 x 73.5 cm

İsveç'in En Ünlü Teknoloji Markası 

Electrolux, İsveç'ten dünyaya yayılmış bir teknoloji markasıdır. AEG, Zanussi, Frigidaire ve Electrolux Grand Cuisine markalarının çatı firması olan Electrolux, 150'den fazla ülkede faaliyet göstermektedir. 50.000 çalışanı ile hizmet veren marka, Ar-Ge yatırımları ile de adından söz ettirir. Dünyadaki ilk elektrikli süpürgenin mucidi olan firma, küçük ev aletleri ve beyaz eşyaları ile tanınmaktadır. Standart boyutlardaki tasarımlar kadar özel boyutlardaki kullanışlı ürünler de hazırlayan Electrolux, 100 yılı aşkın sektör tecrübesini evlerinize taşır. Yenilikçi, hayat kolaylaştıran ve modern tasarımlar ile dikkat çeken marka, kullanıcı dostu detaylara sahip tasarımlara imza atar. 

A+ Enerji Verimliliği 

Electrolux EN5284KOW A+ 520 Lt No Frost buzdolabı, A+ enerji kategorisinde sınıflandırılır. Kullanıcıların elektrik faturalarında tasarruf etmesini sağlayan buzdolabı, iç alanında hava sirkülasyonu sağlayarak soğutmayı başarı ile gerçekleştirir. Birden çok kanaldan yayılan soğuk hava, dolabın her köşesinde ısı dengesinin sağlanmasına yardımcı olur. Siz de Electrolux buzdolabını tercih ederek mutfaklarınıza enerji tasarruflu ve sağlıklı ürünler sunan bir ürüne sahip olabilirsiniz. Electrolux'ün özel yumurtalık, sebzelik ve kahvaltılık gibi bölmelerine ilaveten yiyecek saklamada kullanışlı raf sistemi ile de tanışabilirsiniz. Buzdolabının özelliklerini hemen inceleyerek ürünü satın alabilirsiniz.