Ürün Detay

%18

ALTUS AL5600 L ÇAMAŞIR MAKİNASI A++ (5KG+600DEVİR)

0010201114 /
EGE BÖLGESİNE ÜCRETSİZ TESLİMAT***DİĞER ŞEHİRLER İÇİN BİZİMLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ***


  Tükendi!    Stokta Olunca Haber Ver!
KARGO
BEDAVA
GÜVENLİ
ALIŞVERİŞ
HIZLI
TESLİMAT


Pratik Kullanım ve Akıllı Teknoloji

 • Makinenin sahip olduğu zaman geciktirme özelliği sayesinde çamaşırlarınızı yıkamak için tercih ettiğiniz programın yıkamayı başlatma süresini 3, 6 veya 9 saat erteleyebilirsiniz. Zaman geciktirme özelliği aktifleştiği andan itibaren, yıkama işlemi başlayıncaya kadar çamaşır makinesine yeni çamaşırlar eklemeye devam edebilirsiniz. Geciktirme süresi dolduğunda yıkama işlemi otomatik olarak başlatılır ve yıkama işlemi, seçtiğiniz yıkama programının süresi kadar devam eder. 
 • Başlat/beklet özelliği, çamaşırlarınızı tekrar tekrar yıkamanıza gerek kalmadan, makineye yeni çamaşırlar eklemenize imkan verir. Başlat/beklet tuşuna basıldığında yıkama işlemi durdurulur. Yıkama işlemi durdurulduktan sonra makinenin kapısı açılarak içine çamaşır eklemesi yapılabilir. Yeniden başlat/beklet tuşuna basıldığında ise yıkama işlemi en baştan değil; kaldığı yerden devam eder. Başlat/beklet özelliğinin sunduğu avantajlar sayesinde, enerji tasarrufu da maksimum seviyede artar. 
 • Smart Diagnosis özelliği, akıllı telefonunuz ile çamaşır makinenizdeki basit arızaları gidermenizi sağlar. Aynı zamanda yıkama devri gibi basit yıkama aşamalarını telefonunuz üzerinden kontrol edebilmenize de imkan verir. Akıllı teknoloji ürünü Altus AL-5600 L, çamaşır yıkamayı sizin için telefon üzerinden iletişim kurmak kadar pratik bir hâle getirir. 
 • Makinenin sahip olduğu etkili ve fonksiyonel yıkama programları, kirli veya az kirli fark etmeksizin bütün çamaşırlarınıza hitap eder. İsterseniz yüksek sıcaklıkta ve yüksek devirde; isterseniz de düşük sıcaklıkta ve düşük devirde yıkamalar gerçekleştirebilirsiniz. Tüm bunların yanı sıra makinenin sahip olduğu özel programlar sayesinde pamuklu, sentetik gibi farklı kumaş türüne sahip giysilerinizi gönül rahatlığı ile çamaşır makinesinde yıkayabilirsiniz. 

Öne Çıkan Teknik Özellikler

 •  Yıkama Kapasitesi: 5 kg 
 •  Enerji Sınıfı: A+++
 •  Deviz Hızı: 600
 •  Yıllık Enerji Tüketimi: 148 kWh
 •  Yıkama / Sıkma Ses Seviyesi: 61 / 72 dB
 •  Yıllık Su Tüketimi : 9899 lt
 •  Ürün Boyutları (YxGxD) : 84 x 60 x 44 cm

Cihaz kutusu içerisinde kullanma kılavuzu, garanti belgesi ve kurulum için gerekli aparatlar yer almaktadır. Çamaşır makinesinin performansının düşmemesi için kurulumun, kullanım kılavuzunda yer alan kurulum talimatlarına göre yapılması gerekmektedir. Güvenli bir kullanım için ise güvenlik talimatları göz önünde bulundurulmalıdır. 

Her Geçen Gün Daha İleriye

Kaliteyi fonksiyonellikle buluşturan Altus, 25.000 çalışanı ve Türkiye, Romanya, Rusya'da olmak üzere toplam 11 üretim tesisi ile Arçelik A.Ş.'nin markalarından biri olarak hizmet sunmaktadır. 1988  yılından bu yana ankastre cihazlar, elektrikli süpürgeler, beyaz eşya çeşitleri, klimalar, su ısıtıcıları ve küçük ev aletlerinden oluşan ürünlerini tüketicilerinin beğenisine sunan kuruluş, günümüzde Türkiye'nin dört bir yanındaki 4.000'den fazla satış noktası ile en geniş dağıtım ağına sahip teknoloji markalarından biridir. Geniş ürün yelpazesine yenilerini ekleyerek sektördeki varlığını sürdürmektedir.

Avantajlı Kullanım Önerileri

Çamaşır makinesinin maksimum performans göstermesi ve uzun ömürlü olabilmesi içi mutlaka makineye uygun bir kireç önleyici kullanılmalı, makinenin kazan temizleme işlemi ise iki ayda bir düzenli olarak gerçekleştirilmelidir. Kazan temizliği yapılırken hassas yüzeylerin zarar görmemesi için bulaşık süngeri gibi temizlik metaryali kullanımından kaçınılmalıdır. 

 
 
 
 
 
 
Çocuk Kilidi Var
Derinlik (cm) 44
Enerji Sınıfı A++
Enerji Tüketimi (kWh/yıl) 148
Garanti Notu Eğer satın aldığınız ürün kurulum gerektiriyorsa, size en yakın yetkili servisi arayın.Ürün kutusunun (ambalajın) açılması ve kurulum işlemi mutlaka yetkili servis tarafından yapılmalıdır. Aksi takdirde ürününüz garanti kapsamı dışında kalır..
Genişlik (cm) 60
Kontrol Paneli Mekanik
Kurutma Kapasitesi (Kg) Yok
Kurutma Özelliği Yok
Maksimum Devir Hızı 600
Renk Beyaz
Sıkmada Ses Seviyesi (dB) 72
Yıkama Kapasitesi 5 kg
Yıkama Ses Seviyesi (dB) 61
Yıllık Su Tüketimi (lt) 9899
Yükseklik (cm) 84